Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Humán vagy reál osztályba...

Humán vagy reál osztályba menjek inkább? :/ L/15

Figyelt kérdés

Választanom kéne,de mindkét fajtából van olyan,amit nem szeretek,és amit szeretek.

Humánból szeretem a magyart,angolt,németet,de a szlovákot,törit nem.

Reálból szeretem a földrajzot,biológiát,de utálom,a matekot,kémiát,fizikát.

Nagyon rosszul érzem magam ,mert FOGALMAM SINCS hogy most melyikbe kéne mennem..:/:(( muszáj választani,mert két osztály lesz,egy reál és egy humán.Anyukám azt mondja,válasszam inkább a humánt.Véleményetek ?



2012. dec. 22. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi szeretnél később lenni?
2012. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
amin régóta gondolkozok,az a stewardess,mert utaznák,világot látnák. De gondolkoztam még a jogon is,és egy kicsit az orvosin is ,mert ezek is érdekelnek.:)
2012. dec. 22. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez akkor nagyon jó :) Ha jog akkor egyértelműen humán, ha orvosi akkor reál... de én a helyedben a humánt választanám, sokkal több dolog felé tudsz nyitni, és írtad is h a matekot, fizikát kémiát utálod... így az orvosi gyakorlatilag kilőve, és egy reál tagozaton csak szenvednél. Úh. válaszd sztem a humánt :)
2012. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Humán célszerűbb lenne neked, mert a kémia, fizika, matek nagyon alap lenne reálon. Bár ha ilyen ambícióid vannak, gyúrj rá mondjuk a nyelvek mellett a földrajzra. :)
2012. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
humán ! örülj,hogyha jól menneka nyelvek!! Nincs nyelvtagozuat? mert akkor arra
2012. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem lesz nyelv tagozat, csak humán,és reál oszály,tehát 10a és 10b
2012. dec. 22. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Én reálon vagyok és a matek, fizika, kémia stb. emelt óraszámban is van és nehezebb is mivel más tanárok tartják mint a humánnak, szigorúbban veszik, mivel reál osztály. A te esetedben, ha utálod a matek,fizikát és a kémiát, akkor nagyon nem ajánlom.. Főleg, hogy orvosihoz kémiából emelt ajánlott. Viszont reál irányban jobban el tudsz helyezkedni, több lehetőséged van, külföldön is. De stewardessnek szerintem mindegy, talán a humán lenne jobb annak a kommunikáció és nyelvek miatt. (Egyébként a nyelvet nálunk reálon is nagyon nyomják, talán jobban mint a humánon, a későbbi külföldi munkalehetőségek miatt.)
2012. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!