Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van felnőtté válást segítő...

Van felnőtté válást segítő tanfolyam?

Figyelt kérdés
Nem rossz értelemben. Itt vagyok egymaam, egyedül élek, ötletem sincs, hogy mit kezdjek az élettel. Azt én is belátom, hogy eléggé gyerekes vagyok (16-nak is érzem magama), na de így elcseszem a legszebb éveimet. Jelenleg 23 éves lány vagyok.
2012. dec. 22. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Járj el társaságokba, tanulj/dolgozz, ismerkedj meg valakivel stb...

Nem kell tanfolyam, csak kapcsolatok más emberekkel.

2012. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg van barátom, de ő kiment 1 évre külföldre. :(
2012. dec. 22. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj dolgozni! Sokat ad a felnőtté váláshoz! Ott mindent meg kell oldanod és jól!
2012. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dolgozom két és fél éve. Most is megkaptam a leszidást, hogy mindenhez segítséget kérek. Dehát tényleg nem tudom mit csináljak. Félek az élettől kapható pofonoktól.
2012. dec. 23. 19:43
 5/5 anonim válasza:
mármint ki mit ért azalatt hogy felnőtt.. kívülről akaratlanul is felnőtt leszel, de belülről csak tőled függ.. van aki előbb, van aki utóbb.. nem attól leszel felnőtt hogy munkád van, vagy hogy saját lakásod van.. ez egy belső dolog, hogy átlátod-e a dolgokat az életben.. minden amit csinálsz, az hasznos, semmit se csinálsz rosszul.. a szemponttól függ.. szerintem minden, még amiről úgy gondolod hogy rossz is, a mostba vezetett el, és a mostért addj hálát a jóistennek.. nem akarok papolni, meg 9 évvel fiatalabb vagyok nálad, de a kor nem számít... http://www.youtube.com/watch?v=9GcVl33-XN8 ha FankaDelit hallgatsz és megérted hogy mit üzen, hamar felnőtt leszel.. :)
2012. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!