Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelenleg környezetvédelem...

Jelenleg környezetvédelem szakon tanulok közép iskolában,10esként. Jó meg élhetésem lessz akkor is ha nem sikerül az érettségi csak lessz szakdiplomám meg még valamilyen (nevét nem tudom, hogy mire)?

Figyelt kérdés

Tehát akkor is be tudok kerülni cégekhez, községekhez, polgámesteri hivatalokhoz ha nincs érettségi és ha van sokkal sokkal nagyobb az esély?

Heti 10 óra van ebből a szaktantárgyból, szeretem is, érdekel is a dolog.

Nagy a különbség ha van estleg nincs érettségi diplomám.



2012. dec. 26. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-.-" 10.-esként hogy nem tudja még az ember, hogy középiskola végén nem diplomát kap az ember?

Mellesleg környezetvédelemmel diplomával sem lehet elhelyezkedni, nem hogy érettségi nélkül

2012. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegyél le valami szakmát vagy menj át szakiskolába. Sok a hiányszakma.

A környezetvédelemről feledkezz meg, ahogy első írja, diplomával se lehet benne elhelyezkedni. Nekem egyetemi diplomám lesz belőle, és majdnem végzetes hibának tartom, hogy erre a szakra jöttem, gondolkozhatok, hogy mekibe, takaírótnőnek, vécésnéninek vagy micsoda ilyesminek próbálok majd bekerülni.

2012. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem szokásom más helyesírását kritizálni (mert neten én se törekszem a helyesírásra), de a te írásodat végigolvasni kín szenvedés volt. van olyan dolog a mondataidba amit abszolút nem is értek. de a kérdést se értem. nem akarsz leérettségizni és úgy akarsz elhelyezkedni? (az úgy ebben a szakmában lehetetlen, max elmész utcaseprőnek, ők is a környezetet tisztítják).

"érettségi diploma" - az mi a fene? a két szó teljesen külön dolog

"nem sikerül az érettségi csak lessz szakdiplomám meg még valamilyen (nevét nem tudom, hogy mire)" - ???????????

kicsit fejtsd ki helyesebben, hogy mire vagy kíváncsi.

2012. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érettségi nélkül nincs esélyed elhelyezkedni, úgyhogy hajrá, tanuljál.
2012. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!