Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes pénzügy és számvitelt...

Érdemes pénzügy és számvitelt tanulnom?

Figyelt kérdés
SZTE GTK-ra szeretnék jelentkezni. Mennyire durva a matek? Én kb 3-as vagyok belőle. Szerintetek mennyire menne? Az a helyzet, hogy logikám nem sok van, tehát magamtól nem biztos, hogy rájövök a megoldásra, de ha egy konkrét feladattípusról van szó, akkor azt begyakorlom és az megy. Szerintetek kibuknék? Milyen tantárgyak vannak?
2012. dec. 28. 22:32
 1/5 delusion ***** válasza:

Szia!


Válaszoltam privátban, nem szívesen tűzdelném tele a GYK-t az insider dolgokkal.

2012. dec. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. dec. 29. 11:45
 3/5 anonim válasza:
első! engem is érdekelne, hogy milyen a matek
2012. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 delusion ***** válasza:
Küldtem egy üzenetet.
2012. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát hármas matekkal nem lesz túl egyszerű... sokkal nehezebb a középiskolai mateknál, ott végig ötösöm volt, itt meg kettesnek is örülök a húzósabb tárgyaknál.
2013. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!