Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felnőttként is lehet valaki...

Felnőttként is lehet valaki hátrányos helyzetű? Én az vagyok?

Figyelt kérdés
Felsőoktatásba szeretnék jelentkezni, 21 éves vagyok. Édesapámmal élek, édesanyám máshol lakik. Én munkanélküli vagyok, édesapám minimálbért kap. Testvérem nincs. Mivel ketten élünk minimálbérből, így ez számít valamit? Csúnyán mondva érek ezzel valamit?
2012. dec. 30. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Felvi.hu-n megtalálod mit értenek hátrányos helyzet alatt továbbtanulás szempontjából.
2012. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hátrányos helyzetű hallgató (jelentkező): az a beiratkozás időpontjában huszonötödik életévét be nem töltött hallgató (jelentkező), akit középfokú tanulmányai során családi körülményei, szociális helyzete miatt a jegyző védelembe vett, illetve aki után rendszeres gyermekvédelmi támogatást folyósítottak, illetve rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosult, vagy állami gondozott volt
2012. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!