Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Régen a biológus képzés...

Régen a biológus képzés tényleg osztatlan volt?

Figyelt kérdés
Van rá esély hogy vissza rakják osztatlanba?

2013. jan. 1. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A régen elég tág fogalom. Alapból csak 6-7. éve van osztott képzés előtte minden osztatlan képzésben volt.

Esély mindenre van, idén például a tanári képzésbe hozták vissza az osztatlan képzést.

2013. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom:)Azért kérdeztem hogy mi lehet-e.
2013. jan. 1. 16:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem fogják visszahozni, esetleg a tanárinál, azt olvastam vhol. De őszintén baromi h.lye ötlet lenne, örülök, hogy nem osztatlan a biológia szak
2013. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Viszont így az elhelyezoedés is mehéz mert sokan otthagyák vagy ha elis végzik a Bsc-t nem mennek tovább Mscre csak néhányam nem?

Egyébké miért nwm lehet a Bsc diplomával elhelyezkedni?

2013. jan. 1. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert egy sima alapdiploma ami semmit nem ér. Egyetemi diplomát csak mesterszak után kapsz.
2013. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És a Mester diploma?

Mert sokan mondják hogy csak PhD ér valamit a biológus szak.

2013. jan. 1. 18:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Msc-vel is sokat ér, mivel oda már nagyon nehéz eljutni. Bsc-t is csak pár ember végzi el, kb. 250 ember kezd évente, és olyan 10-en ha elvégzik évente
2013. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondja mindenki hogy csak PhD-vel ér valamit is a Biológusi szak?
2013. jan. 1. 20:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Amiért ezen az oldalon mindenki csak szapulja a biológia szakot úgy, hogy gőze sincs róla, te tényleg totálisan semmi fogalmuk sincs, az hiszik hogy ott is papucsállatkákat meg nefronokat tanul az ember, de ezeken én csak röhögni tudok, szánalmasak.
2013. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem:)
2013. jan. 1. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!