Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen következményei vannak...

Bratilla kérdése:

Milyen következményei vannak annak, ha egy 10. -es diák félévkor megbukik matematikából?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Következménye nincs, de ez egy erős jelzés, hogy a diák valamit nagyon nem csinál jól. Ha belead mindent, év végén még átmehet.
2013. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És évvégén ettől még lehet 3-s vagy 4-es? Ha nagyon tanul?

Ja, és ilyenkor még ilyen értesítőket sem kapnak a szülők?

2013. jan. 2. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:

A félévi bizonyítványt alá kell íratni a szülőkkel, szóval tudni fogják.

Félévkor semmi következménye a bukásnak, év végre még lehet belőle kettes. Ha nagyon igyekszel hármas. Négyes csak akkor, ha sok jegyet kaptok, és mind jó.

2013. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as lehet, ha ledolgozza a fenekét is és színötös belőle és nagyon igyekszik. Négyes teljesen kizárt.
2013. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Maximum 2 jegyet lehet javítani év végére, szóval max. 3as lehetsz, ha csak ötöseid lesznek. És a szülők is tudni fogják.
2013. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én anno 9-ben megbuktam(év végén 3-as lettem belőle), a szülők nem tudták meg. Még azóta sem tudják :D
2013. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem megtanulnod kell, hanem megértened.
2013. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak a két témazáróm lett 1-es, mindkettőt pont számomra nagyon rossz időpontban írtuk. A többi jegyem jó, de azt meg nem veszi figyelembe a tanár, mert a TZ-k átlagát veszi.
2013. jan. 3. 13:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan a tanárod és kedvel, valamint amúgy tényleg jó jegyeid szoktak lenni lehet hogy nem buktat meg ha két jegy között állsz. Félévzárásig még próbálkozz. Legyél aktív, Lássa rajtad hogy nem azért rosszak azok a jegyek mert nem érdekel. Sok múlik a hozzáálláson.
2013. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Énis 10.es vagyok és ma tudtam meg,hogy bukok :s

Itthon csak úgy "röpködtek az örömtől"

Na,de ezen változtatni nem lehet sajna,év végére majd összekapom magam...:)

2013. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!