Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miyen hely a miskolci Bolyai...

Miyen hely a miskolci Bolyai kollégium?

Figyelt kérdés

ha minden jól megy, akkor szeptembertől ME-re fogok járni..pénzügy számvitel szakra.


melyik a gazdász koli??milyen bulik szokták ott lenni?? sok fiú van a gazdász koliba?? egy szinten vannak a lányok és a fiúk?? van mosási lehetőség a koliba??mit csináltok ha épp nincs órátok??



2013. jan. 2. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gazdász leszel, akkor valószínű hogy az E/6os kollégiumba fogsz kerülni vagy az Uni hotelbe. A hatos koliban 4 ágyas szobák vannak azt hiszem, és szintenként egy zuhanyzó/wc. Bulik vannak, kedden, szerdán és csütörtökön a rockwellbe és a kettes klubba. Nincs sok fiú a gazdász koliban, és igen egy szinten vannak a lányok és a fiúk. Ha a hallgatóknak nincs órájuk akkor általában a városba szoktak bemenni szétnézni, vagy tanulnak, vagy visszamennek a koliba és pihennek.
2013. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bamboochatheone ***** válasza:
Hogy milyen hely? Talán a világ egyik legjobb helye. Én imádtam.:)
2013. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legjobb! Csak vigyázz el ne vigyen a mumus! :D Ne igyál sokat a tanulás javára:D
2013. jan. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagy valószínűséggel a 6-os koliba fogsz kerülni. Majdnem! minden szinten van 2 mosógép a 2.-on egy sincs. Szintenként van konyha, zuhanyzó wc. 2 és 3 ágyas szobák vannak. Talán egy kicsivel több a fiú, mint a lány és vegyesen vannak, ha szeretnéd akkor indokolt esetben mondjuk a lánytestvéreddel is lehetsz egy szobában.

Van klub, ahol szoktak összejövetelek lenni, de ha buli van, akkor vagy rocky vagy kettes. Ha nekem nincs órám feljövök és eszek vagy alszok.

2013. ápr. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!