Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évismétlők, korábbi évismétlők...

Évismétlők, korábbi évismétlők! Valamilyen hátrányotok származott a középiskolai bukásból? Pl. Nem vettek fel valamelyik egyetemre, munkahelyre, vagy épp jó volt. Szóval tapasztalatokat várok, előnyöket, hátrányokat

Figyelt kérdés
Írjátok oda a nemeteket és korotokat, és hogy mikor miből buktatok. Én 17/F vagyok, és megbuktam fizikából
2009. aug. 26. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem az égvilágon semmi hátrányom nem származott belőle, még jót is tett olyan értelemben, hogy utána összeszedtem magam és megmutattam, hogy képes vagyok jól tanulni és embert faragni magamból. Egy évvel idősebb voltam az osztálytársaimnál, de ez senkit nem érdekelt. Ha valaki mégis megkérdezte, hogy-hogy idősebb vagyok, felvállaltam, hogy igen, megbuktam, de magamtól persze nem reklámoztam. Idén már ötödéves leszek az egyetemen, májusban diplomázom nyelvszakos tanárként. Itt meg pláne nem firtatja senki, hogy egy évvel fiatalabbnak "kellene" lennem, hiszen több olyan csoporttársam is van, aki már a harminchoz közelít.

23 N

2009. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, matekból meg kémiából buktam.
2009. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kilencedikes koromban megbuktam többek közt(!) kémiából(!), azóta bejutottam az orvosira - kémia érettségivel. :)

Nekem egyértelműen még jót is tett, attól kezdve égett bennem a bizonyítási vágy, az új osztályomban én lettem az egyik legjobb tanuló.

20/l

2009. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még!
2009. aug. 26. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
8osztályos gimibe jártam, és 8. végén meghúzott egy nagyon rossszindulatú tanárnő matekból. évet uygan nem ismételtem, nem is lett belőlem közgazdász, és azóta sem szeretem a matekot :D
2009. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!