Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszakban ha egy...

Vizsgaidőszakban ha egy vizsga nem sikerül, a vizsgát követő 3. napon lehet újra elmenni vizsgázni, ezt mindig betartják?

Figyelt kérdés
Konkrétan a vizsgaidőszak két utolsó vizsgaiőpontja között 1 nap van. Ha az utolsó elötti nem sikerülne, van esély rá, hogy elmehetek az utolsó vizsgára, noha az hamarabb van, mint 3 nap?
2013. jan. 3. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem, hogy nálunk lett volna ilyen szabály, bár egy héten nem is igen volt szerintem egy vizsgaidőpontnál több. (BME) Szerintem tanárfüggő. Igazából ott a sulidban kellene ez után érdeklődni, hogy volt-e már valakinek ilyen esete. Úgy értem a többi hallgatótól, nem a hivatalos forrásokból, mert ők csak a hivatalos választ adhatják.
2013. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem hallottam ilyenről. sőt voltam is úgy, hogy másnap mentem újból vizsgázni, mert akkor is volt kiírva időpont.
2013. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!