Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti nem féltek a központi...

StellaMoor kérdése:

Ti nem féltek a központi felvételitől? :D Én kicsit. Csak a matektól. :D Az igaz szerintetek, hogy a tavalyi felvételi volt a legnehezebb, az eddigiek közűl, és az, hogy 98ban nem született annyi gyerek? Xd

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 19:43
1 2
 1/15 Jedwardlove ***** válasza:
De nagyon félek... Én is inkább a matektól. Nem hiszem,hogy a legnehezebb volt,de volt benne olyan,amit még nem tanítottak. szerintem csak minimális különbség lehet a születések arányában. mindenesetre nekem a 2012-es matekom 33 pont lett (valamelyik nap csináltam) szóval eléggé elrontottam.De nem tudom élesbe hogy fog menni.
2013. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem is 30korul 34-40 között szoktak sikerülni ::)
2013. jan. 7. 20:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, én inkább magyartól parázok kkicsit, bár ennek lehet h aza z oka h matekos osztályba járok, és volt ofőnk (most ig. hely) a matektanár, és egész évben kínzott minket a matek felvételikkel. Barátnőm szerint, aki tavaly írt felv-it, nem volt olyan nehéz. 98-ban nem tom mennyi gyerek született, de sulinkban a mi évfolyamunkon egyel kevesebb osztály indult, mint általában :)
2013. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is izgulok! Főleg a matektól. Nyár óta készülök, de úgy érzem még van hova fejlődni... Am nálatok sincsenek tekintettel a tanárok arra, h pár nap múlva felvételi? Nálunk ez van. :(
2013. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyerekek, a felvételi józan paraszti ésszel megoldható, csak ne csináljatok olyat, mint én, hogy 3+3 szintű dolgokat rontotok el :D. A tanárok meg nem teehetnek mást, van a tananyag, amit időben le kell adni, pláne most, hogy átszervezik az egészet. Féltik az állásukat, most elveszíthetik, ha nem teljesítik a kért szintet. Legyetek rájuk is tekintettel, vagy csak simán ne tanuljátok amíg nem kell. Második félév amúgy sem számít annyira már, csak ha 2-3osztályzatnyit romtasz, mert akkor a gimi elállhat a felvételedtől akár a beíratkozásnál is!
2013. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

előző vagyok

sose tanultam, felvételire se, és 87pontos lett egybe az egész. Lehetett volna jobb is, mert ez eléggé kevés, de hát ez van.

2013. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De félek, bár én inkább a magyartól. A matekot mikor gyakotlroltunk, majdnem az egészet tudtam. Na persz ez nem jelenti azt, hogy nem fogom elcseszni valami marhasággal.....
2013. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
magyarban figyelj arra, hogy hogyan láttad már sokszor leírva az adott szót, ha a helyes alakot kell kiválasztani. A vizuális memória ilyenkor elég megbízható.
2013. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A magyar nagyon könnyű volt, a matekot elbasztam -.-

nem lehetett befejezni.....

2013. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Matek nagyon nehéz volt. Kb 35 pont lesz, ami enyhén szólva katasztrófa :'(
2013. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!