Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy interne...

Miért hiszik azt, hogy internet előtt ülve csak Facebookozni lehet, tanulni nem, tehát én egész nap csak chatelek a haverokkal, de egy kumma szót sem tanulok?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, be sem léptem ma egész nap a FB-re, hanem webszótárt használok és online nyelv vizsga feladatokat oldok meg.
2013. jan. 5. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És gyakorira írogatsz kérdéseket... :D

Amúgy azért, mert az internet teli-tele van olyan dolgokkal, ami könnyen elvonja az ember figyelmét, és semmi köze nincs a tanulnivalókhoz.

2013. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ide akkor szoktam feljönni, amikor már ki vagyok borulva, mert itt nem ismer senki.
2013. jan. 5. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Úristen ég szakadás föld indulás, hogy nem léptél ma be egész nap a Facebook-ra. Huhúúúúú...


Amúgy pedig tanulni nagyon is lehet interneten.

2013. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, mindenki magából indul ki. :D Én is sokat tanultam a neten.
2013. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok egy Facebook-büzi. Én tényleg csak nagyon ritkán lépek be, mert minek? Megnézem, hogy jött-e üzenet, nem jött, akkor ki is lépek.

Csak az e-mailt nézem naponta többször.

2013. jan. 5. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ismerlek téged :P
2013. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 16:52


de te nem nagyon tanultál, mert nem tudtad értelmezni, hogy jelen esetben nem a kérdező kiborulása a facebook miatt a téma hanem valamelyik szülője aki azt hiszi , hogy egész nap csak facebookozik a gyerek csak mert a gép előtt ül.


Kérdező!

Hívd oda és szépen lassan mutogasd meg, hogy mit szoktál csinálni a neten a tanulás érdekében. Hátha akkor meglátja .

2013. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet neten tanulni.csak sajnos a többi oldal elvonja a figyelmed
2013. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sixth respondent, o rly?
2013. jan. 5. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!