Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jár valaki a Pázmányra,...

Jár valaki a Pázmányra, jogra, levelező képzésre? Munka, család mellett elvégezhető?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom jogot vegzett, 3.diplomakent, 2 gyerek, csalad es munka mellett (nem a Pazmanyon), de a jog minden egyetemen ugyanolyan nehez, en is arra jelentkezem, bar en nappalira es se gyerek, stb. De ismerosom sikeresen, nem is akarmilyen eredmenyekkel elvegezte, tehat lehetseges, minden lehetseges! :) bar a gyerek dolgot nem erezhetem at, de ha felvesznek, mellette be kell fejeznem a jelenlegi okj-met, tehat az se egyszeru. De ha eleg a kitartas es persze a jo kepessegek, akkor el lehet vegezni! :) es lesznek nagy hisztik, faradtsag, meg hogy "abba hagyom", de ezek elmulnak a sikeres vizsgak utan.. :) a jog valoban nagyon nehez, el kell gondolkodni, hogy kepes-e ra az ember, de ha mar valaki eltolti az idejet az egyetemen, akkor legalabb olyan vegzettsege legyen, amit erdemes volt elvegezni! :) es a jog ilyen!
2013. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tisztelem azokat, akik munka és/vagy gyerek mellett csinálják. Nyilván el lehet végezni így is, volt már rá példa bőven, csak sokkal nehezebb, mint kizárólag erre koncentrálva. Egy-egy komolyabb vizsgánál, pláne amikor levelezősökkel együtt voltunk, mindig úgy gondoltam, hogy aki munka mellett ebből átmegy kettessel, az nagyobb szó, mintha én történetesen jó jegyet szerzek belőle.
2013. jan. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!