Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az építészeti...

Mit gondoltok az építészeti kozép és foiskolárol, vagy a marketingrol?

Figyelt kérdés

Nyolcadikba járok, de nemtudom, hogy mi leszek ha nagy leszek. Eddig leginkább a belso építészet fogott meg, de nemtudom hogy mit gondoljak, valaki szerint jó valaki szerint nem, mit gondoltok róla?? Meg azt sem tudom hogy építészeti foiskolára a gimnázium, vagy a szakkozépiskola a jobb. Jah meg az apukám szokta mondogatni, hogy nekem valami marketinggel kéne foglalkoznom. Ezalatt mit értsek?

Egyébként nekem a rendezvényszervezés tetszett mindig is de olyat akarok amit szeretek és mégis ellehet vele helyezkedni... Eddig a TOP a belso építészet.....LAKBERENDEZES



2013. jan. 7. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha építész szeretnél lenni, ahhoz jobb gimibe menni (kivéve ha győri vagy, ott a Hild elég jó). Gimi után vagy a BME-re vagy a MOME-ra kell menni, ott elég jók a tervezői képzések. Konkrétan belsőépítész elsősorban azokból lesz, akik belsőépítész irodákban végzik a szakmai gyakorlatukat és sikerül ott elhelyezkedniük.


Az építész egy nagyon embertpróbáló szak, nehéz is elvégezni és anyagilag nem különösebben éri meg.


A marketingről inkább nem nyilatkozom, nem szeretem a marketingeseket.

2013. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!