Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Mérnökinformatikusnak szeretnék menni. A matekom 3-4, infó 5ös, de amikor megláttam, hogy ehhez a szakhoz kell mérnöki fizika, teljesen elszomorodtam, mert sajnos nagyon nem megy fizika. Már próbáltam jobban tanulni rá,de sajnos nem megy. Szeretnék menni majd külön tanárhoz, de ez akkor is nagyon elbizonytalanított. Most akkor küzdjek vagy keressek valami mást?(kerestem már de csak ez tetszene)
2013. jan. 8. 23:07
 1/4 anonim válasza:
Sztem küzdj ha ez.az álmod.és az szeretnél lenni.Valahogy a fizika meg majd menni fog.hajrá:)
2013. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, programtervező matematikushoz nem kell annyi fizika, cserébe talán mégtöbb matek. A középiskolás infóból ne nagyon indulj ki, Word meg Excel már mindenkinek kell.
2013. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez ne akadályozzon meg abban, ha az akarsz lenni. Nem kell betojni, másnak is sikerült már és hidd el utána nem jársz rosszul ha meg van a diploma :D
2013. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon az álmom csak másban nem tudom magam elképzelni. Valójában a gitározás az ami az álmom és tényleg nagyon megy. Több mester zenész mondta, hogy ezt ne haggyam abba. De viszont apám és a papa is zenészek voltak és ők is mondták, hogy ne alapozzak a zenére mindent, mert Magyarországon nem nagyon kedvelik a jazzt, bluest, hard rockot stb. Ezért akarok mérnökinf.-nak menni, mert ennek van jövője és közben zenélni is tudok. De ha a zenélés nagyon beindul akkor átállhatok a zenészénemre. :))) válaszokat köszönöm
2013. jan. 10. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!