Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó bioszosok! Szövetek?

Jó bioszosok! Szövetek?

Figyelt kérdés
Az emberi test szöveteivel kapcsolatos a kérdésem. Először is hol találok egy jó listát arra, hogy melyik testrészt milyen szövet fed? Esetleg van erre valami jó módszer, amivel könnyen megtanulom? A fedőhám nekem nagyon nem tiszta. Egyrétegű, többrétegű, lap, köb, henger, csillós, nem csillós, elszarusodó, el nem szarusodó... Vááá.. Köszi a segítséget! Még mielőtt írnátok, hogy olvassak utána a könyvben, sajna nem lehetséges, mert ez nincs benne. Nem bioszból tanulom, bioszból nem voltam valami jó, meg már régen tanultam ezt, ha egyáltalán tanultam!

2013. jan. 9. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Néha a legegyszerűbb megoldás válik be legjobban, itt találsz példákat is dögivel:

[link]

2013. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!