Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2013-tól orvosi egyetemre...

2013-tól orvosi egyetemre bejutáshoz a nyelvvizsga, vagy akármilyen szerezhető plusz pont pl OKTV helyezés, sport plusz pontként számít, vagy egyáltalán nem fog számítani? (mivel a 2 kötelező emelt (50-50 pont) már kiteszi a plusz vihető 100 pontot)

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom megadják a 100 pontot a 2 emeltért, hiába kötelező.
2013. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a két emelttel már meglesz a max 100 plusz pontod, így a többiért már nem jár semmi.
2013. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor ti mennyire saccoljátok a ponthatárt? Ha most 421 volt,1 emelttel és egy középpel plusz a vihető pontok.. akkor most 2 emelttel kb ugyanannyi lehet? Akkor 80-80%-nak kell lennie mind a kettőnek. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem megőrjít ez a kétely....
2013. jan. 9. 21:56
 4/7 anonim válasza:
az sport plusz pontnak számít ha valaki igazolt játékos egy egyesületnél?
2013. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért nem adnak, csak ha voltál már olimpián, vagy van legalább országos harmadik helyezésed de ezek fent vannak felvi.hu-n ott meg tudod nézni milyen eredményekért jár. de azt bizton állíthatom, hogy azért mert valaki egyesületben sportol, azért nem jár semmi!
2013. jan. 12. 17:50
 6/7 bensdorp ***** válasza:

Minden általános orvos, fogorvos, gyógyszerész és állatorvos szakra felvételizőnek meglesz az maximális vihető pluszpontja a 2 emelt érettségivel.

Amit viszont jó, ha tudsz: a SOTÉ-n a diploma kiadásának feltétele 2 nyelvvizsga (az egyik legalább középfok, és az egyiknek angolnak kell lennie). Ezeket érdemes még az egyetem előtt megszerezni, mivel alatta már nagyon-nagyon nehezen fér csak bele a szűkös időkbe.

2013. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szóval minimum 1 közép, de a másik alap is lehet?
2013. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!