Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha passziváltatom a köv....

Ha passziváltatom a köv. Félévem, mert újraérettségire készülök, akkor mit csináljak a mostani vizsgaidőszakkal?

Figyelt kérdés

Első félévem vizsgaidőszakában vagyok, költségtérítésesen.

A célom (újrafelvételivel,mert más megoldás nincs) átkerülni államilag finanszírozottra.

Így lehet,hogy nem is ebbe a suliba kerülök majd vissza...

Megtehetem,hogy pár vizsgára nem megyek be? Mert most ugye úgyis majd újra elsős leszek.

Köszi.



2013. jan. 9. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod folytatni, akkor tök mindegy vizsgázol-e vagy sem. Mondjuk ha van olyan tárgyad, amit majd az új felvétel után elfogadhatnak, akkor azt érdemes megcsinálnod.
2013. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak annyit írtam,hogy LEHET,hogy nem ebbe a suliba fogok visszakerülni. De majd nyilván próbálok,első helyeken ugyan ezt fogom jelölni,csak államiba. De azért felkészülök a másik két helyre is,hogy lehet,majd más sikerül. Érted?

Tehát biztos lesz olyan tárgyam,amit fel tudok majd vetetni illetve elfogadtatni. De megtehetem,hogy 1-2 vizsgára nem megyek most be?

2013. jan. 9. 16:01
 3/4 A kérdező kommentje:

TVSZ: "Kreditátvitel...Ha az átvételt kérő a korábbi tanulmányait költségtérítéses formában folytatta, átvétele is csak ilyen képzésre engedélyezhető."

Ez igaz!?:O

2013. jan. 9. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:

ez kétértelmű. mert nem egyértelműen a képzési formára hivatkoznak, hanem a képzésre.

előbb kérdezz meg a TO-n, hogy ha átmész államira akkor elfogadják e. ha igen, és hogy ha ugyan erre a szakra akarsz jelentkezni (csak államisra), akkor csináld meg a lehető legtöbb tantárgyad.

de sztem ki is hagyhatsz pár vizsgát, de miért ne próbálnád meg? nincs mit veszítened, mert sztem újrafelvételinél nullázódik a bukásidnak a száma az egyes tantárgyakból (de azért kérdezz utána ennek is!!).

2013. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!