Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek a jegyek elfogadhatóak?

Ezek a jegyek elfogadhatóak?

Figyelt kérdés

Anyáék szerint nem a legjobb.Azt tudom és be is ismerem hogy az irodalmat elrontottam, de a többi az elég jó.

Továbbtanulás előtt vagyok informatikára akarok menni angol nyelvűre.

Irodalomból 3-as lettem (tavaly 4-es) Nyelvtanból 4-es.Matekból tesiből sose voltam jó és ezt ők is tudják,(matek 3-as vagy 4-es nem mondják el)Tesi 2-es.Tudják hogy nem vagyok jó tesiből (baleset óta) és mégis leharapják a kettesért a fejem.Pedig nem is főtantárgy.

Aztán amelyik sulikat megjelöltem oda főleg informatika és angol valamint a technika számít.Ebből színötös vagyok mindháromból.Fizika 3-as kémia 3-as (heti 1 órával) ezért is leszidnak.Töri 4-es.

Szerintem is lehetett volna jobb de így alakult sajnos :/



2013. jan. 9. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
hát ez mag átlagos. nem szégyen, de nem is valami fényes eredmény.
2013. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen.Idősödök.Alsóba max 2 tantárgyból ha 4es voltam a többiből 5-ös.Mostmeg háát..
2013. jan. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!