Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van egy biztos állásom,...

Ha van egy biztos állásom, van értelme levelezőn leérettségiznem, majd szintén levelezőn diplomát szereznem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire biztos az az állás. Manapsáűg már senki nem dolgozik 40 évig ugyanott.

Meg az sem mindegy, milyen példát mutatsz jövendőbeli gyermekeidnek.

2013. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szüleim cukrászdája 22 éve működik és jól megy a bolt. Én fogom örökölni, ennyire biztos állás.
2013. jan. 9. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elég a tudásod az üzlet vezetéséhez (ügyviteléhez), fenntartásához és a fejlesztéséhez és ha önszörgalomból képes vagy szakmailag fejlődni, akkor nem szükséges.
2013. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak irigy vagyok a páromra, aki a földrajztudományok doktora címre pályázik, én meg nem a vágyaimat hajtom, mert itt van a biztosnak tűnő megélhetés.
2013. jan. 9. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ebben a helyzetben mindenképpen menj el továbbtanulni. A "munkáltatód" biztosan nem fog rád rossz szemmel nézni, ha 1 órával hamarabb elmész, mert tanulnod kell. :) De ami a lényeg: nem lehet tudni, hogy mikor kötik éppen rendelethez(vagy mihez), hogy pl. egy cukrászda vezetőjének milyen végzettséggel kell rendelkeznie. Ha képzed magad, az sosem lesz hátrány, biztos háttered van, mindenképpen fejleszd magad, ha van rá lehetőséged! Sok sikert! :)
2013. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából pont a munkáltatóm ellenzi a dolgot. A nővérem lassz végez kémia szakon, őt erre szánták, engem meg arra, hogy továbbvigyem az üzletet, ezért küldtek szakmunkásképzőbe. Pedig én úgy érzem, hogy többre vagyok képes.
2013. jan. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!