Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyolcadikosok! Izgultok a...

Sdan kérdése:

Nyolcadikosok! Izgultok a felvételi miatt? és ha igen, hogyan próbáltok lazítani?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én nagyon izgulékony vagyok,félek ,hogy le fogok blokkolni.

Főleg a matektól félek.

Nagyon sokat gyakorlok,ami egy kicsit meg nyugat.

Sok szerencsét mindenkinek!:)

14/F

2013. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
én is nagyon félek. és szintén a leblokkolásttól tartok :D sok sikert ! :)
2013. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi! sok sikert mindenkinek
2013. jan. 10. 21:27
 4/21 anonim ***** válasza:

Én rám átalában hajnalban jön az izgulás.

Amúgy én szinte minden nap arról álmodom, mikor az írásbelit írjuk.. : )

2013. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izgulok, jó tanuló vagyok, de úgy érzem nem fog menni. Ott fogok szívrohamot kapni felvételi doga közbe :D Sok sikert!
2013. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

én is nagyon izgulok, főként a matek miatt...folyton a felvételire gondolok -.-

Sok sikert mindenkinek!

2013. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Próbálok nem nagyon gondolni rá, és csak arra gondolok, hogy 2 óra, és utána örülve mehetünk haza. :)


Én alapból nagyon izgulok mindentől, minden fellépésnél ájuláshoz közeledő lámpalázam van. Amikor eszembe jut néha a felvételi, elkezdek remegni, gyorsabban veszem a levegőt, és kiráz a hideg. Szóval nagyon izgulok. Főleg este... Aludni sem bírtam tőle múlt héten.

Elég durva, de úgy mentem suliba, hogy egész éjjel fent voltam, mert nem jött álom a szememre. :) Azon a héten 4-5 óra körül aludtam el. Ezen a héten sikerült éjfélre rakni az alvást, tegnap meg 10 után kicsivel bealudtam.

Félek, hogy nem fogok bírni aludni, és úgy fogok menni felvételizni, hogy nem aludtam semmit. :/

Amúgy jó tanuló vagyok, de nagyon félek. Az új osztályomról is, ha belegondolok, hogy ismerkedni kell: nem való ez nekem. Nekem (egy vidéki lánynak) már az is félelmetes, hogy sok-sok ember között kell lennem.


A szóbeliről már ne is beszéljünk...

Remélem senkit sem ijesztettem meg a szövegemmel. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne izguljatok, van aki sokkal-sokkal jobban fog izgulni nálatok. Lehet, hogy én el is ájulok. A bátyám is izgult, pedig ő egy bátor gyerek. És neki az egyik haverja rosszul is lett közvetlen előtte, el is hányta magát. Vannak, akik jól viselik, vannak akik nem. Szerintem próbáljunk csak arra gondolni, hogy nyilván a tanárok is tudják, hogy mindenki izgul. :) Tavaly egy tök jó gimiben 20 volt az átlag mateknál. :) Mindenki izgul, eléggé le szoktak menni az átlagok. Ráadásul sokat számítanak a jegyek is! Ha valaki jobban megírja, mint ti, de rosszabb az átlaga, akkor ugyan ott tartotok. :)


Hűha, sok sikert mindenkinek! :) 14/l

2013. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
: )
2013. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ti milyen suliba akartok menni? :)
2013. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én a debreceni Bethlenbe szeretnék menni.!:) már csak egy hét :S
2013. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!