Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esély hogy valaki megszán...

Van esély hogy valaki megszán egy igazolással?

Figyelt kérdés

az van hogy kegyetlen béna vagyok tesibol ès volt papirom könnyített tesire, de eltűnt ès ugye nem tesiztem. ès most bukok (meg ha tesiztem vna is buknék mert nekem kemények az elvárások.. meg osztálytársaim nagyrésze épp küzd a 2esert)


tehát ha elokreulne a papír ès egy picit belenyulnék h teljes felmentés legyen akkor azért kapnék e valamit?

vagy ha tesizek ami ugyanúgy bukással végződik akkor évet kell ismetelnem egy nyomorék "tantárgy" miatt?:s


nem vagyok lusta csak a szárazföldi sportok nem nagyon mennek. 2 évig úsztam versenyszerűen ès vN sok arany ezüst ès bronzérmem is!! meg itthon is van edző gép ès néha használom


15/L


2013. jan. 10. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
jaa ès ma voltam orvosnál de le lusta disznozott ès elküldött a pi***be..
2013. jan. 10. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan én most miben tudok segíteni?
2013. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig igen is tesizzél! Látatlanban megmondom, hogy semmi bajod nincs, és ne értsd félre, NEM veled van a baj, a tanárod köcsög, de ezért neked nem szabad megutálnod a tesit, a sportot...Próbáljatok vele beszélni, vagy ha ebből nem ért (a tanár), akkor szülőket be kell küldeni, egy kis beszélgetésre....ne Te legyél azért mozgáshiányos, mert a tanárnak semmi nem elég jó....
2013. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tesizek itthon, meg suliba/bol ha gyalog megyek/jövök azis jókis testmozgás főleg ha elalszok :D mert messze lakok...


de tényleg béna vagyok ès azt se szeretném ha kinevetnének a többiek :(

meg ahogy láttam osztálytársam teljesen jól csinálta a gyakorlatot (elég duci, de ahoz képest semmi kivetnivalót nem láttam) ès csak 2 est kapott, na akkor én meg vékonyka vagyok ès ha neki 2est ad akk nekem tuti 1est

ès ráadásul szegény csaj nem tehet róla hogy csak úgy tudja megtartani magát mérlegálládban :s (ilyen deszkán vagy nemtom mi a hivatalos neve) szóval... :///

2013. jan. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!