Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is csalódott az egyetemben...

Más is csalódott az egyetemben; a szakjában?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy az 1. év alapozás lesz, ezt már a nyílt napon is elmondták. De nem hittem volna, hogy ennyire unalmas lesz. :/

Gimiben is, ha úgy nézzük, "alapoztunk", mert mindennek az alapjait vettük. Mégis, ott volt kedvenc tárgyam, és úgy az összes tárgyban volt rész, amit szerettem. Irodalomban, töriben és nyelvtanban is több rész is volt, amit élveztem, pedig e tárgyak nem tartoztak a favorit körbe...

Itt első félévben nem volt semmi úgy igazából, amit élveztem volna... na jó, két tárgyból a gyakorlati órák. Slussz.


Ráadásul a szakban is csalódtam... Azt hittem, ezt elvégezve tervezhetek majd, vagy legalábbis tervezési folyamat része lehetek. Vagy kutathatok.

Hát, egyik se, méricskélési, menedzselési, cégen belüli fejtágításokat tartós munkám lesz ezzel maximum.

Nem értem, ehhez minek egyetem. :/



Más is érez így?

Volt, aki még így érzett, hogy mást várt, csalódott, de később rájött, hogy mégse volt jogos az a csalódás?


Várom a második félévet, ha az se lesz jobb, hát...


2013. jan. 10. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Már az első nap. Az első félévben kb. 2 hónapot jártam... Ki is iratkozok most és új helyre jelentkezek.
2013. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!