Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idegenforgalmi szakmenedzser...

Idegenforgalmi szakmenedzser végzettséggel hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Idén végzem el ezt a szakot,számíthatok-e utána gyors elhelyezkedésre,és ha igen,milyen munkakörökben és milyen fizetéssel?
2013. jan. 12. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Júniusban végeztem volna ezen a szakon, ha nem hagytam volna ott, kb. 20 ex-szaktársamról tudom, hogy mi lett velük. Amelyikük "talált" a szakmában munkát (kettő utazási irodában, illetve egyikük hotelben), az protekcióval került be. Többen csak gyárban tudtak elhelyezkedni, illetve sokan továbbtanultak.

Munkakeresés során folyton elutasítóak voltak, mert rengeteg idegenforgalmis van, és azt részesítik előnyben, akinek diplomája van turizmus-vendéglátás szakon. Persze nem törvényszerű, hogy mindenhol ez van.

Sok sikert!

2013. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,és ha külföldön próbálnék szerencsét ezzel a szakmával?Ott sem lenne túl sok esélyem?
2013. jan. 12. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom.
2013. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külfölddel én is próbálkoztam, de eléggé kiábárndító volt, igaz a mondás, hogy ott sem fonják kolbászból a kerítést. Amúgy én is protekcióval kerültem be, és pont emiatt annyira kifacsartak, kihasználtak a munkahelyemen hogy eldöntöttem, hogy vége.
2013. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!