Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bocsi, ha hülyeséget kérdezek,...

Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de írásbeli felvételire ki kell öltözni?

Figyelt kérdés

Most szombaton lesz az írásbeli (8.-os vagyok) és nem tudom, mennyire néznének bunkónak, ha csak egy sima farmerben meg pólóban mennék... Mondjuk én eddig azt hittem, csak szóbelire kell kiöltözni, de volt, aki azt mondta, erre is ki kell... Most akkor menjek kiöltözve vagy elég az utcai ruha?

15l


2013. jan. 14. 16:31
 1/6 reptoid ***** válasza:

Ja, illik kiöltözni mindenféle vizsgára.

Írásbelire az illendőségen túl azért is, mert lehet pont egy olyan tanár lesz bent felügyelni, aki majd szóbeliztethet is majd, vagy bárki megjegyezheti a fejed ott, aminek később még megihatod a levét.

2013. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok szobelizni
2013. jan. 14. 17:23
 3/6 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én a lányomat tavaly úgy küldtem el, hogy arra figyeljen, a ruhájában kényelmesen, jól érezze magát.

Persze nem farmert vett fel, de nem is színházba való ruhát, ami esetleg zavarná.


Szóval: arany középút! Rendes nadrág, valami csinos blúz és pulóver. Így meg sem fogsz fázni, de mégsem a hétköznapi farmer-póló-pulóver összeállításban mész.


Remélem, segítettem.

2013. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2013. jan. 14. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
én is szombaton írom. nem muszály abba menni, de illik. ha megfogadod a tanácsomat, fekete-fehérbe mész !
2013. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom, hogy későn írok, de én a legkényelmesebb ruhámba mentem, ( de azért nem otthoniba, igaz szakadt volt a nacim, de senki nem szólt be.. közvetvexD) hogy otthonosabban érezzem magam :D És képzeld hatott, teljesen kikapcsoltam (magyar) közben. Neked, hogy sikerült? O.o Szerintem a matek most elég nehéz volt, viszont a magyar, pedig pofon egyszerű.
2013. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!