Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvégeznétek diplomásként egy...

Elvégeznétek diplomásként egy OKJ-s tanfolyamot, ha így lenne munkátok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én el is fogok, mert nem találok semmi normálisat a diplomámmal. Aztán a diplomát "kihagyom" az önéletrajzból és csak az okj-s végzettséget írom bele. :( (Letagadom azt amiért annyi éven át harcoltam.. hát ez van).
2013. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván igen. Büszkeséggel meg rátartisággal sem a postán, sem a boltban nem fizethetek. Inkább mint sem eltartson valaki.
2013. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
El.
2013. jan. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én most végeztem el egyet. Decemberben kaptam meg az OKJ-s papír, és remélhetőleg júliusban a diplomát. Ez utóbbiért 8 évet küszködtem. K.rvára nem érte meg.
2013. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvégezném persze. Igazából nekem a B tervem az mindig egy olyan szak volt, amivel manapság kitörölheti az ember (anglisztika meg még 1 nyelvszak, pl olasz). Ezért mindig úgy voltam vele, hogy ha odakerülök, akkor elvégzek egy OKJ-t. Végül összejött az A terv, de ha őszinte szeretnék lenni ezt az utat sem bántam volna.
2013. jan. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elvégeztem, igaz, nem azért, mert nem volt munkám, hanem mert mást akartam csinálni.
2013. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

El.

Olyan szakot sikerült választanom, amivel majd kitörölhetem.

És OKJ-t fogok végezni, lehet, hogy még egyetem alatt.


Különben lediplomázol és várhatsz 2-3 évig, nem lesz szakmádban munkád.

2013. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki milyen tanfolyamot végezne el? Én is ezen gondolkodom, a diplomámmal én sem érek semmit.
2013. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy kíváncsi vagyok, ki mit végzett?


(7. válaszoló voltam elvileg)


Én, ha minden jól megy már 3 év múlva környezetmérnöki diplomát fogok szerezni.

Szerintetek lehet emellett a szak mellett levelezőn OKJ-t csinálni vagy nem maradna szabadidőm?

2013. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én óvodai dajkát végeztem. Az ugyanazon az egyetemi szakpáron levő ismerősöm ifjúságvédelmis OKJ-t csinál(t).
2013. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!