Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes a 15...

Szerintetek érdemes a 15 hetes szakmai gyakorlatot 2 részben,2 külön helyen tölteni?

Figyelt kérdés
Most tavasszal lesz a szakmai gyakorlatom, és elvileg már van egy hely, ahova mehetek, de egy kicsit félek tőle, mert nem teljesen az én szakomhoz kapcsolódik, ugyanakkor érdekel is. Közben lehet, hogy tudnék menni egy másik helyre is, és arra gondoltam, hogy 2 helyen töltöm. Mivel a szabályzat szerint 6 hét fölött már fizetni kell a munkaadónak, valószínűleg a szerződés szerint így is 3 ciklusban tölteném a gyakorlatot, gondoltam, mért ne. Szerintetek érdemes ezt tenni, vagy inkább egy helyen töltsem az egészet?
2013. jan. 16. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet két külön helyen, mert az a neve hogy összefüggő, egybefüggő szakmai gyakorlat. :S

Egy munkahelynek kell az egészét igazolni.

De kérdezzél rá a suliba, hogy nálatok hogy megy ez, de én így hallottam. :)

2013. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!