Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz dolgozatra hogy...

Földrajz dolgozatra hogy lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz témazáró,kb 12 európai országról. Esszékérdések lesznek. Tudom,nem kellett volna utolsó napra hagyni,de nem volt időm . Elvileg ez a legkönnyebb tantárgy,vagyis mindenki ezt mondja, nekem nagyon nehéz ötöst szereznem. kilencedikbe tudtam ötös lenni, de most megtanulom és dolgozatnál nem jut eszembe, régen se ment most se megy a föci:( ketteseket kapok. Ti hogy tanulnátok meg,kb 35oldal ? az országok gazdaságáról,területéről,tájairól ir a könyv amit holnapra be kell nyakalnom, vaktéképet is kell szereznem, na az még nehezebb lesz h mi hol van .Csak én vagyok igy a föcivel? más tantárgynál simán tudok ötöst szerezni.

2013. jan. 17. 18:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!