Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt a fajta számológépet...

Ezt a fajta számológépet (Sharp EL-W506XSL) lehet használni érettségin?

Figyelt kérdés
Vagy ez már túl sokat tud ahhoz? Azt tudom hogy az kizáró ok ha szöveget is tud rögzíteni de én nem láttam benne ilyet.

2013. jan. 17. 19:48
 1/3 reptoid ***** válasza:
Lehet.
2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd légyszíves hogy miért? Mi az a d1 d2 például?
2013. jan. 17. 20:55
 3/3 anonim válasza:
Nem a D1 D2 a lényeg hanem az, hogy ez a tudományos számológép és még sok másik sem tartalmaz olyan memóriát amelyben szöveges adatokat lehetne elmenteni vagy tárolni puskázás céljából. Azokon a számológépeken amelyekben erre van lehetőség megtalálhatod a teljes ABC-t A-tól Z-ig egy másodlagos funkcióként. Viszont a hexadecimális számrendszerrel összefügő A-tól F-ig megtalálható funkciógombok a puskázáshoz használható szövegbevitelt nem teszik lehetővé főleg, hogy ha olyan memóriaterület nincs is a számológépben amelynek a tárolt adatait kikapcsolás után újra elő lehetne hívni.
2013. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!