Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti fogtok 8. osztály 2....

Ti fogtok 8. osztály 2. félévében tanulni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig szinte mindenből kitűnő voltam,de nagy szenvedések árán.De mostmár nem érdekel az egész.Felfognak venni,minek már jónak lenni :) Már elég ha átbukdácsolok az éven.Ti hogy vagytok vele?
2013. jan. 20. 11:57
 1/7 anonim válasza:
Ugyanígy voltam vele.EGÉSZEN tegnapig amikor egyik felvételit se tudtam:// Remélem a szóbelim jó lesz.
2013. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én tudtam :)
2013. jan. 20. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Én tavaly felvételiztem, és ugyanúgy kitűnő maradtam nyolcadik évvégére is.

Mert nem voltam olyan szánalmas, hogy elrontsam a jó hírnevem és az egész 7 éves munkám azzal, hogy most cseszek fél órát tanulni per nap, vagy annyit sem. Az egész középiskolai anyag az általános iskolaira alapul, szerinted mit csináltam volna biosz-kémia tagozaton, ha kimarad egy félév az agyamból?:D Azonnal kibsztak volna, mert nem tudok semmit. Ma is rengeteg mindenre emlékszem az általánosból, szóval meghalnék most a tudásom nélkül.

De én tulajdonképpen leszrom, hogy mit csinálsz, majd meglátod, hogy nem kéne. Bár elég gáz, ha nem magadért tanulsz, hanem azért, hogy felvegyenek valahova. Pff:D középsuliban pedig az egyetemhez csak a 11. és 12. osztályt nézik, akkor nem fogsz tanulni az első két évben, mert minek?:D Elég nagy gondjaid lesznek az érettségin:D napuszi

2013. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sosem tanultam otthon mégis mindig 4-es ötös tanuló voltam. Az érettségin sem voltak gondjaim. A főiskolán vagy egy pár tárgy amiből tanulni kényszerülök, de alapvetően sehol az életben nem jelentett hátrányt, hogy nem voltam kitűnő tanuló. Na persze a bukdácsolást meg a kettes-hármas eredményeket kifejezetten égőnek tartanám. Ha az iskolapszichológusnál akarok tölteni az idődet, hogy kiderítsék miért romlottak le az eredményeid, akkor hajrá:D
2013. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%

Úristen micsoda kis szánalmas gyökerek vannak itt...

Egy kitűnő tanulónak nem így kéne hozzáállni a dolgokhoz, most jön még a szóbeli, és utána sem lesz lazsálás, nálunk 2. félevben sokkal többet kellett tanulni, mint az elsőben, ráadásul a matektanár évvégen még középiskolás anyagokat is megtanított nekünk, hogy felkészítsen minket. Átbukdácsolni? Még simán meggondolhatja magát a suli, amelyik felvesz, ha látja, mennyire szánalmas vagy, hogy egyáltalán nem érdekel téged a tanulás azután, hogy le van minden zsírozva... Az én osztályomban mindenki hozta a szintet továbbra is, senki nem rontott. De mondjuk tökre nen érdekel, te mit csinálsz.

2013. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azért mért lenne szánalmas gyökér mert nem akar színötös lenni? ezeket a jegyeket már nem fogják nézni, igaz hogy bekérhetik, de csak akkor szokták max. ha nagyon sokat rontasz. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha kicsit leeresztesz... Nekem mondjuk 4négyesem volt félévkor, de én már akkor se tanultam xD De biztos hogy nem attól leszel gyökér, hogy nem vagy kitűnő xD Ez milyen stréber beszéd már? :D
2013. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Annyira bírom ezeket a nagyon okos embereket!

Nem belőlük lesznek a legsikeresebb emberek az életben...

2017. márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!