Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki mondana pár dolgot az...

Valaki mondana pár dolgot az SZTE Herman Ottó, Móra Ferenc és Károlyi Mihály kollégiumról?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyikbe adjam le a jelentkezést. Lehetőleg olyan koleszba szeretnék menni, ahol nyugodtan lehet tanulni, de az élet (buli és más tevékenységek) nem áll meg. Gitározok és ha van valami zenélési lehetőség... stúdióban is hasznomat vennék :)))
2013. jan. 20. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Csakis a Károlyi:D Sokan mondják, hogy itt nem lehet tanulni, de igen is lehet. Itt is van tanulószoba meg minden. Meg hát az év legnagyobb eseménye a KOPAJ (ilyen kolis napok, ergo 1 hét ivás és vmi eszméletlen jó hangulat).

Plusz egy érv, hogy 800 fős (szval 100%, hogy találni fogsz olyan embert, aki tud segíteni a tanulmányaidban) és könnyű bekerülni.

2013. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De tanulni nem fogsz tudni ott, az is biztos
2013. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg benned van a hiba. Ha akar tanulni, akkor tanulni is fog.

Tanulószobába síri csönd van, bármikor le lehet menni, szerinted egy ilyen helyiségbe miért ne tudna valaki tanulni?

De amúgy én mindig a szobámba tanulok, közben nem a legkönnyebb szakra járok.

2013. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, lehet tanulni, de azért azt ne felejtsük már elmondani, hogy a károlyisok 80% bulizós.. (vagy inkább 90)

a móra és a herman sokkal nyugisabb, de mindkét helyen van attól buli

és igen a kopaj kva nagy királyság, de pl nekem a tanulás a legfontosabb

az első évbe szétbuliztam magam,

most átmegyek másik szakra és ha koleszos leszek, akkor móra vagy herman


egyébként melyik szakra fogsz járni?

mert pl bioszosok a hermanba vannak nagyrészt és sztem az is fontos h legyen jó pár szaktárs, ha zh v vizsga előtt kell segítség vagy jegyzet

2013. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy nem csak rajtam múlik a tanulás dolog. Nem csak akarni kell. Főleg ha ott vannak 30-an akikkel lehet bulizni minden nap, biztos nem a tanulást választanám mindig

[link]

2013. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát épp ez a gáz. tudni kell nemet mondani. és ha a károlyiba valakinek nem tudsz nemet mondani, akkor a hermanba se fogsz tudni.

az a gáz, hogy sok ember azt hiszi, hogy a károlyiban állatok laknak. de hidd el, ez nem így van. tény hogy sok a buli, de azért itt se szégyen tanulni. mert mindenkinek a fejébe ott van, hogy miért is jött az egyetemre. marhára de be voltam t.jva, amikor kiderült, hogy oda vettek fel, mert én is csak a pletykákat hallottam. de az első hét után rájöttem, hogy azok tényleg csak pletykák.

KOPAJról még annyit: addig oké, hogy te tanulni jöttél ide (mint mindenki más is), de azt ne mond, hogy évente 1 buli se fér bele. mert azt nem hiszem el.

2013. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!