Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1. félévesek - 4. félévesek,...

1. félévesek - 4. félévesek, ti dolgoztok főiskola/egyetem mellett? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

Gondolom aki az 5. félévet csinálja az már nagy valószínűséggel melózik, ezért csak az 1.-4. féléveseket kérdezem: ti dolgoztok valahol? Diákmunka? Ha igen, szövetkezeten keresztül?


Mit dolgoztok? Nektek belefér az időtökbe a meló, vagy inkább nem melóztok, sokat kell tanulni (írjátok le melyik fősulin/egyetemen vagytok)


Gondolkozom hogy 2. félévben keresek munkát (most jön a 2. félév) vagyis ha belefér az időmbe... ilyen mekis munka nem nagyon mert pl. mekinél heti 3-4 napot kérnek dolgozni. És 2 hetente meg haza is akarnék járni, de messze lakom (250 km pesttől) szóval a heti 4 nap tuti nem menne.

Inkább olyasmit keresnék, ami alkalmi heti 1-2 nap, ilyen van?


2013. jan. 20. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen diákmunkát, szövetkezeten keresztül, ami épp jó időpontban volt, vagy hétvégente. Pl. áruházban vagy szórólap osztogatás... ilyenek.
2013. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, hétvégente eladóskodom egy boltban (ez fixnek mondható) amikor pedig vizsgaidőszak van, de már letettem őket, vagy szünet akkor meg hétközben csinálom ami jön (vagy feketén vagy diákszövvel)

1. félévet csináltam most. :)

Igazából olyat mint nekem, heti 1 nap elég nehéz találni, de azért próbálkozz, hátha.

2013. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!