Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen nehéz bejutni a BKF...

Milyen nehéz bejutni a BKF környezetkultúra szakára és mi a véleményetek a suliról?

Figyelt kérdés

Szóval a BKF környezetkultúra (belsőépítész) szakra szeretnék jelentkezni. Tudom hogy a felvételi áprilisban lesz, de sajnos túl későn gondoltam meg magam hogy jobb lenne egy fősuli/egyetem mint egy OKJ képzés, ugyh nem igazán fejlesztettem a rajztudásom. A rajztehetségen átlagos, talán egyhén átlag feletti.

Milyen nehéz bejutni a szakra, van tapasztalatotok? Milyen a véleményetek a suliról?

kösz



2013. jan. 21. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Áprilisban szerintem még nem lesz felvételi, tavaly is május végén-júniusban volt, de előtte kb. egy hónappal minden fontos infó fent lesz a honlapon a felvételiről, illetve levelet is kapsz majd róla.

Amúgy a felvételin szoktak kérni portfóliót korábbi munkákból, szokott lenni rajz és festés, valamint kreatív feladat a helyszínen és felvételi beszélgetés.

Ha bizonytalan vagy, akkor szerintem érdemes lenne jelentkezned az előkészítőjükre: [link]

Meg szerintem menj el nyílt napra, ott tudod faggatni a tanárokat, diákokat a felvételiről: [link]

2013. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszod.

Lenne még egy kérdésem. Csak rajzokat/festményeket fogadnak el vagy ilyen 3d-s programban készített látványterveket is?

2013. jan. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!