Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen büntetésre számítsunk?

Milyen büntetésre számítsunk?

Figyelt kérdés
Egy gumikötél és egy tankönyv segítségével fejbe lőttünk egy lányt a folyosón nagyjából ötven ember előtt. Gimnázium, 11. osztály biológia tagozat tehát tőlünk várnák a legtöbbet. :/ :D

2013. jan. 21. 22:49
 1/6 anonim válasza:

Itt csak az a kerdes:a tanar latta?szamon kert titeket?

ne haragudj,de nem tudom annyira ertelmezni a kerdest..:mivel lottetek meg? amugy szerintem ha a lanynak nem lett komoly baja akkor semmi nem lesz:)

2013. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazgatói, ha a lánynak komolyabb baja lett és nem bír titeket akkor akár könnyű testi sértés is lehet.
2013. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy tankönyvvel. Semmi baja nem lett de beköpött minket. Tanár nem.látta.
2013. jan. 21. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
szégyen, hogy ilyen emberek akarnak másfél év múlva felsőoktatásba járni.
2013. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ennek mi értelme volt? Szándékosan tettétek, vagy csak szórakoztatok és véletlenül találtátok el?


Szerintem osztályfőnöki (+ bocsánatkérés), de lehet, hogy megússzátok. Ennél komolyabb büntetést nehezen tudok elképzelni, persze minden attól függ, mennyire súlyos a sérülése.

2013. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Véletlenül, nem szándékosan akartunk senkit se leszedni direkt. Mondtuk is, hogy lefelé célozzon de nem sikerült neki.
2013. jan. 21. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!