Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szakdolgozat témát...

Melyik szakdolgozat témát válasszam ezek közül, amit könnyen ki lehet dolgozni, lehet róla írni, érdekes, és találok hozzá szakirodalmat?

Figyelt kérdés

Bejelölöm, amik érdekelnek

Egészséges életmód, egészségvédelem és egészségnevelés kisgyermekkorban

Népszokások, néphagyományok a bölcsődében

Az anya-szerep, az anya-apa-gyermek kapcsolat, annak történeti alakulása

A megkésett beszédfejlődés *

A családi napközi, mint a csecsemő és kisgyermekgondozás lehetséges alternatívája

Csoportlélektani jelenségek gyermekközösségekben

Magatartási zavarok a kisgyermekkorban *

Ikrek társas kapcsolatai a bölcsődei csoportban *

A kisgyermekkori játékeszközökben rejlő matematikai tapasztalatszerzés


2013. jan. 22. 15:25
 1/2 bumbi02 ***** válasza:

Magatartási zavarok a kisgyermekkorban *


Szerintem erről lehet talán legkönnyebben írni, meg igazából érdekes a téma, elég sok irodalom van hozzá.

2013. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tényleg erről sok anyag van, bár nekem az ikrek társas kapcsolatai is tetszik, de ehhez bölcsődei megfigyelés kell, és nem is biztos, hogy találnék olyan bölcsit, ahol ikrek vannak. Ebből a szempontból nehéz téma, meg nagyon ritkaság az iker szülés, szóval nem tudom, mennyire boldogulnék vele. Szakirodalmat nem tudsz esetleg ehhez az ikreshez ajánlani?
2013. jan. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!