Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem adni bármilyen...

Tudnátok nekem adni bármilyen információt a Semmelweis Egyetem testnevelő-edző szakáról?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel engem, csak sajnos a mi gimnáziumunkban nem volt testnevelésbő érettségi, így más úton kell elvégeznem. Ha sikerül leéretségiznem belőle, szeretnék oda jelentkezni. Hiába írok, vagy hívok az egyetemnek, nem kapok választ. Bármilyen információ érdekelne, de főleg azt, hogy mennyire számít az átlag. Még egy valamit megjegyeznék, hogy tesi érettségi nélkül azt a szakot nem választhatom, ha esetleg valaki pont ezzel akarna kötözködni.
2013. jan. 24. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány pont szokott oda kelleni, én másik szakra járok. A felvin nézd meg a tavalyi ponthatárokat. Mi a kérdésed igazából? Évfolyamtársaktól tudok kérdezősködni, csak legyenek konkrét kérdéseid:)
2013. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!