Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írnátok 14 évesnek valò...

Írnátok 14 évesnek valò szòlò könyveket? Lány vagyok és igazából minden műfajú. Könyvet olvasok. Elsősorba regények címének örülnék!

Figyelt kérdés
Ha tudtok bármilyen számotokr a kedves könyvet kérlek irjátok meg a szerzòjének nevét és címét!
2013. jan. 24. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

L. M. Montgomery könyvei, a legjobb szerintem az Anne-sorozat, az első kötet címe Anne otthonra talál. Már nem tudom, mikor olvastam először, de ma is imádom, anyukámmal együtt. :)

Én 14 évesen olvastam a Twilight-könyveket is, akkor nagyon tetszettek, mondjuk most már túl nagy hírverés van körülötte, meg ki is növi az ember.

Aztán ha krimire vágysz, ott van Agatha Christie, rengeteg könyve van, a Tíz kicsi néger pl. nagyon izgalmas, nekünk 8.-ban kötelező is volt.

2013. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia én is 14 vagyok, nagyon ajánlom: Leiner Laura: Szent Johanna Gimi ennek eddig 7 része jelent meg kezd el olvasni, hidd el nem bánod meg!
2013. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tiburtius válasza:
Stanley a szerencse fia. szerzõt is lelsz kis keresgélés után. Egyszer érdemes elolvasni a hangulata miatt.
2013. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Joss Stirling: Lélektársak(még csak az első része van kint,de nemsokára jön a trilógia 2. része)

Karinthy F.: Szellemidézés

Móra F.: Aranykoporsó

Leiner Laura: SZJG 1-7.(nemsokára jön a 8.)

J.K. Rowling: Harry Potter

Fehér Klára: Bezzeg az én időmben..

Gárdonyi G.: Egri csillagok

Jókai Mór: Fekete gyémántok

Danielle Steel könyvek minden mennyiségben.(ez attól függ,hogy mennyire vagy érett a korodhoz képest)

Jane Austen: Büszkeség és balítélet

Twilight összes része

Most hirtelen ezek jutottak az eszembe,de ha kell még szólj és mondok.:)

2013. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

bocsánat, szerzőket nem írok, majd ráguglizol.:)

Szent Johanna Gimi mind a 8 része

Tökéletes kémia

A vonzás szabályai

Gyönyörű sorscsapás

Easy- Egyszeregy

LA Candy

Édes kis hazugságok

Anna és a francia csók

Lenyűgöző teremtmények

Iránytű önmagamhoz

Gyémántfiú

Borostyánkönny

Lúzerek és bálkirálynők

Lányok regénye

remélem, segítettem!

2013. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!