Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a szóbeli elbeszélgetés...

Kameko-san kérdése:

Milyen a szóbeli elbeszélgetés? (Mármint a felvételin. )

Figyelt kérdés

Bár még van egy évem a felvételiig (7.-es vagyok), olvastam ezt annak az iskolának a honlapján, ahova menni akarok. Szóval tőletek mit kérdeztek? Milyen témában: Stb.

(Azért írtam ebbe a kategóriába, mert gondolom a kamaszok jobban emlékeznek erre, mint az idősebbek.)



2013. jan. 24. 19:43
 1/2 anonim válasza:
100%
Én idén felvételiztem, és az eddig hallottak alapján a szóbelin pl. 50 pontból 10-20 pont a megjelenés, modor, stb., a maradék pedig minden iskolánál más. Általában 2-3 feladatot kap a tanuló az adott tárgyból amiből szóbelizik, és azokat kell a tanár(ok)nak szóban megoldani, elmagyarázni.
2013. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A pontokkal én is tisztában voltam, de azért kösz a választ, megy a zöld kéz!
2013. jan. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!