Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat helyesírásának...

Szakdolgozat helyesírásának ellenőrzéséért mennyi pénzt lehet elkérni?

Figyelt kérdés

Mennyiért láttatok már ilyen szolgáltatást, illetve mennyit lennétek hajlandóak fizetni érte?

Oldalanként vagy szakdolgozatonként lenne érdemes meghatározni az árat?


2013. jan. 27. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez mire jó, ha ott van a gépen a helyesírás ellenőrző meg magam is átolvasom többször is ugye? Tényleg van aki ezért külön fizet?
2013. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A helyesírás-ellenőrző sz@rt sem ér, az egyszer biztos. Ha nem nagyon gáz a helyesírásod, akkor nincs rá szükség, de egyébként igen, szoktak fizetni ezért. Én már olvastam olyan szakdolgozatot, hogy a tanár helyében az első oldal után visszaadtam volna, sőt kérvényeztem volna, hogy bírálják felül, mire kapott az illető egyáltalán érettségit.
2013. jan. 27. 16:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ebben a mondatodban is elkövettél egy pár hibát...
2013. jan. 27. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
A szakdolgozatom mégis 4 lett...
2013. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a kérdésre válaszoltál...
2013. jan. 27. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátom ajánlkozott, hogy szívesen átnézi. Amit következetesen rosszul írtam és nem elgépelés volt, azt a korrektúránál a Helyesírási Szabályzat pontjának megjelölésével jelezte. Egy fillért nem kért érte, de bennem sem merült fel az, hogy bárkinek is fizessek ezért.
2013. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!