Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért számít ennyire, hogy...

Miért számít ennyire, hogy dolgozatnál legalább másfél-2 A4-es oldalt írjak?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, hogy ennek mi értelme, hogy legalább x oldalt kell írni egy dolgozatban (jelen esetben irodalom). Én kis betűkkel írok, így számomra lehetetlen vagy nagyon nehéz, hogy annyit le tudjak írni az adott anyagról úgy, hogy amit kell azt tudom. Ez másokat is zavar akik szintén kis betűkkel írnak?

2013. jan. 27. 17:02
 1/4 barbuuus válasza:
Engem is zavar, de ez a kötelező o_O én mondjuk egyre nagyobb betűkkel írok!
2013. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálam az a baj, hogy képtelen vagyok nagy betűkkel írni :| ha meg mégis sikerül akkor olvashatatlan
2013. jan. 27. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert egyszer eljuttok egyetemre, ahol a szakdolgozatnál is x oldalt minimum írni kell, sőt jobb helyeken leütésszámot határoznak meg.

Vagy diploma után lesz egy munkátok, ahol a főnök kérni fog egy projekttervezetet, ami szintén meg lesz határozva, hogy hány oldal legyen. Mert nyilván elég égő egy munkát beadni ami 5 oldal ebből 1 előoldal, 1 hátoldal...


Csak ahhoz szoktat hozzá, hogy kötött formátum van, az oldalszámban, és abba kell beleférni.

2013. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak, bár nem kell egészen a munka világáig vagy az egyetemig menni, az érettségin is meghatározzák, hogy mennyit kell írni. Ha a középiskolában nem szoksz hozzá, hogy x oldalt kell írnod, az érettségin sem fogsz tudni az adott témáról annyit írni, mint kell.


Nem tudom hány éves vagy, de a 1,5-2 oldal még barátságos mennyiség, ezek alapján azt gondolom, fokozatosan fognak hozzászoktatni, hogy minél többet írjatok. Az érettségin 3,5-4 oldalt kell írni.

2013. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!