Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 62 pontos felvétel...

Szerintetek 62 pontos felvételivel felvesznek a Szent lászlóba?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok,max. ponot viszek,és még hátra van a szóbeli. Egyenlőre ezt a pontszámomat tudom,és szeretném tudni van-e esélyem.

2013. jan. 28. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kérdést istenem... Honnan a rákból tudjuk milyen suli az a Szent László?


Egyébként 62 pont már nem a legkevesebb...

2013. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.válaszoló: gondolom azokat kérdezte,akik ismerik a Szent Lászlót...

Kérdező: én is oda szeretnék menni (angol szakra).62 pont...Hát fogalmam sincs,de ha ez még nem végleges,akkor lehet több pontod lesz.Én úgy tudom,hogy ahol van szóbeli,ott kb 70-75 ponttól hívnak be,de lehet idén lejjebb viszik a ponthatárokat. (Ha meg olyan szakra mész,ahol nincs szóbeli,akkor szerintem ott egész jó vagy,bár nem szeretnék hiú ábrándokat kelteni benned.) Mindenesetre mindenképpen jelöld be,majd max átrendezed a sorrendet amikor lehet.

2013. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dajmonella lehet nem csak egy Szent László suli létezik?:O
2013. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
abszolút szakfüggő de ha jó leszel szóbelin nyert ügyed van szurkolok
2013. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát angolra szeretnék menni,de az olaszt is megpróbálom. És köszönöm! :)
2013. jan. 29. 21:07
 6/9 anonim válasza:
szerintem van esélyed csak készülj sokat a szóbelire
2013. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Készülök is! :)
2013. jan. 30. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Olaszra szerintem tuti felvesznek, de az angol rizikós. Melyik angol? Emelt, vagy speciális? Szerintem nagyon meg kell őket győznöd, egyébként idén jónak számít a 62 pontos felvételi. (:
2013. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na mi van?

Fölvettek? (Melyik tagozatra)

2013. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!