Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén szeretnék emelt szinten...

Idén szeretnék emelt szinten érettségizni! 2009-ben érettségiztem, de biológiából és kémiából javítani szeretnék! Hogyan kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Egyébként anno kémiából nem érettségiztem,mert a biológia volt a választottam (abból is csak közép szinten. Attól függetlenül lehet,hogy abból nincs érettségim?Vagy csak olyanból javíthatók,amiből már érettségiztem?

Plusz idén szeretnék feslőoktatásba menni!A jelentkezés ugyanúgy zajlik,mint ha most érettségiznék?


2013. jan. 28. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az idei érettségire való jelentkezés valamikor októberben volt? Bár javítsatok ki ha nem.

Egy középiskolába bemész és ott kell érdeklődni, vagy hívd fel a titkárságot.

Igen a jelentkezés ugyan olyan.

2013. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Március 1. lehet jelentkezni az érettségire és a felsőoktatásba is.

A megyei kormányhivatalba is jelentkezhetsz az érettségire. Aztán majd beosztanak valahova.

Onnéttól, hogy megvan az érettségi bizonyítványod, bármikor bármiből bármilyen szinten érettségizhetsz, de ez már fizetős lesz.

2013. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

[link]


mehetsz igen, csak fizetni kell érte nem is keveset...

itt mindent leír részletesen, tehát vagy a megyédhez tartozó kormányhivatalnál jelentkezel személyesen v. postai úton (felszokták tenni a jelentkezési lapot honlapra és kitöltöd gépen majd ki kell nyomtatni utána postára és kész) vagy bemész egy számodra tetsző középiskolába és ott jelentkezel

2013. jan. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Már csak azt szeretném tudni,hogy ha postai úton jelentkezek,akkor küldenek valamilyen levelet,hogy hova kell mennem érettségizni?

2013. febr. 8. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen küldenek.
2013. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!