Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sok a szabadidőm, mit tudok...

Sok a szabadidőm, mit tudok kezdeni magammal?

Figyelt kérdés

15 éves múltam... sportolni nem igen szeretek :S Nyelvtanulás szintén kilőve, mert idén vettem fel új nyelvet, 2t nem akarok egyszerre. Önkénteskedés is kilőve, eddig csináltam, most szálltam ki (1 év után) a csapat miatt. Diákmunkát évközbe nem tudok vállalni, mit csináljak? Előre is köszi:

S.


2009. szept. 2. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz csinálni?

Hastánc, tánc, jóga, rajz-festés, hangszer, számítógép, sütés-főzés, ejtőernyőzés, sziklamászás, barlangászat, íjászkodás (ezek sztem annyira nem sportos sportok). Ezer dolgot lehet csinálni.

2009. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Aludni meg tanulni, mégis mit akarsz csinálni 15 évesen iskolaidőben?? Én ennyi idősen ki sem látszottam a tanulásból, és örültem, ha alhatok! Jó lehet a mostani középfokú oktatás, ha a fiataloknak ennyi felesleges szabadidejük van! Irigylem a problémádat!
2009. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
gyerekvigyázás?
2009. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kockulj, legyél minnél többet a barátaiddal!

Hiába nem szereted a sportot, próbáld ki az úszást.

2009. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

legyen egy életcélod ! mi szeretnél lenni ha nagy leszel ? például multimilliomos ? . Tedd fel magadnak a kérdést mio kell hogy azzá válj ? tanulás önfejlesztés önfegyelem szorgalom, kitartás, és napi 1 óra önfejlesztő jellegű könyvek olvasása. Ajánlott könyvírók : Robert Kiyosaki, Dale Carnegie, Bryan Tracie, Bodo Schafer...


ki nem szereti a sok pénzt ? ... akkor tenni is kell érte valamit. aki dolgozik annak nincs ideje meggazdagodni.

2011. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!