Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az új hallgatói jogszerződés...

Az új hallgatói jogszerződés alapján, ha ki szeretnék iratkozni, mikor kell visszafizetnem az eltöltött féléveim tandíját?

Figyelt kérdés
Nappali tagozatos, állami támogatott szakon vagyok hallgató, de most szeretnék kiíratkozni, és tudom hogy ki kell fizetnem az első félévemet. De mikor kell ezt kifizetni?

2013. jan. 29. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a szerződést kéne elolvasni, amit aláírtál és amiből kaptál is egy példányt.

Az 1. félév felét kell kifizetni. Hogy mikor és hogyan, arról kérdezd meg a TO-s néniket.

2013. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha jól értelmezem a szerződést 20 évben belül.
2013. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző: Félreértelmezted (bár nem értem hogyan, hiszen elég egyértelműen le van írva).

Húsz éven belül kell ledolgozni a képzési idő kétszeresét, ha a képzési idő másfélszeresén belül diplomát szerez.

A húsz év nem a visszafizetésre vonatkozik.

2013. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor tehát mennyi időn belül kell visszafizetni a tandíjat?
2013. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!