Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megérné iskolát váltani?

Mary333 kérdése:

Megérné iskolát váltani?

Figyelt kérdés
9. osztályos vagyok, de nem igazán sikerült beilleszkedni az új osztályba. Nem vagyok antiszociális, általánosban nagyon jó baráti köröm volt, csak más az érdeklődési körünk, így nem mehettünk egy helyre, de így is majdnem minden héten összefutunk:)) Az új osztályban viszont nagyon más emberek vannak, akik minden hétvégén lerészegednek, cigiznek, rib@ncosan öltöznek.. a város "legrajabb" iskolájába járok, a legmenőbb osztályba. Az előnyök közé tartozik, hogy van egy jó padtársam, de vele sem érzem magam jól:( Nem szeretném sajnáltatni magam, csak tanácsot kérni, esetleg tapasztalatokat, hogy volt e már valaki hasonló helyzetben, és ha igen hogy döntött? Nem tudom, hogy hogy mondjam meg a legjobb barátaimnak, a családomnak, a mostani osztályomnak..(eltitkoltam előttük mert így is van elég problémájuk).

2013. jan. 31. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
és még annyi, hogy tudom hogy manapság mindenki iszik meg minden, de azért csak vannak olyanok akik kevesebbet..
2013. jan. 31. 16:56
 2/5 minecodus ***** válasza:

Hát elmondom a véleményem, de nem biztos hogy tudok segíteni.Valahogy bírd ki az iskolaidőt,és suli után találkozz a régi baráti körrel.Egyébként az a fontos hogy az iskola jó e a továbbtanulás szempontjából.Például ha viszonylag jó suliban, vagy jó tanárokkal, akkor ne válts rosszabb iskolára.(ha egyáltalán akarsz egyetemre menni)

De ha a jelenlegi suliddról jobbra akarsz váltani akkor szerintem válts sulit.

2013. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 minecodus ***** válasza:
És attól ne ítéld el őket, hogy dohányoznak.Sok jó ember van aki cigizik:)
2013. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) igazából egy ugyanilyen szintű iskolába szeretnék menni, ha elmegyek.:) csak az a baj, hogy lassan teljesen felemészt, reggel már nem úgy kelek fel, hogy várom hogy beérjek, egyre lustább vagyok, nincs kedvem sok mindenhez (persze azért vannak kivételek), nem beszélek annyit, mint régen, és a tanulmányi átlagom is romlott.
2013. jan. 31. 17:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem nézem le a cigiseket, de nálunk a családban eddig szinte mindenki abban halt meg:( És az oszt.társaim egyfolytában ilyenekről beszélnek.. én meg ebbe bele sem tudok kapcsolódni.
2013. jan. 31. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!