Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban a Képzési adatok...

Neptunban a Képzési adatok fülnél az Oklevél eredménye az, amit a záróvizsgán kaptam? (ELTE-BTK)

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Minden szakon megvan, hogy az oklevél eredménye mi alapján számolódik. Pl. hogy mekkora súllyal számolódik a záróvizsga, mekkorával a védés, esetleges szigorlatok beleszámolódnak-e, van ahol a tanult tárgyak súlyozott átlaga is. Ez képzésenként változó. Lerí, hogy tipikus bölcsész vagy, hogy már rég tudhatnád, hogyan számolódik nálatok, ugyanis a tantervben vagy a képzési követelményekben benne van.
2013. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tipikus bölcsész vagyok, de tudom, mi alapján kapom a jegyet: bírálat + védés átlaga.

A kérdés arra irányult, hogy a Neptunban megjelent eredmény megegyezik-e azzal a jeggyel, amit majd az oklevél tartalmaz. Ennek pedig az az oka, hogy a védéskor más jegyet kaptam, mint ami a Neptunban szerepel, de ezek szerint az nem a "végeredmény" volt.

2013. febr. 3. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!