Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha idén emeltezni akarok egy...

Ha idén emeltezni akarok egy tárgyból, de már nem gimnazista vagyok, melyik iskolában jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Honnan tudom, hogy melyik suli szervezi idén abból a tárgyból az emelt érettségit? És hova menjek be jelezni, hogy érettségizni akarok? Vagy ez teljesen mindegy, bemegyek egy középiskolába, aztán majd megmondják? Ahova régen jártam nem akarok visszamenni.
2013. febr. 1. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Érettségire tudsz jelentkezni a kormányhivatalokon keresztül, nekik kell beküldened az érettségi jelentkezési lapot, de ott is kitöltheted helyben. Ők pedig majd beosztanak egy iskolába.
2013. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!