Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így levizsgázni?

Hogy lehet így levizsgázni?

Figyelt kérdés

Közúti elsősegély vizsgám lesz majd csütörtökön.Kedden és szerdán van a tanfolyam fél 4-től 8-ig.

Kb 9 mire hazaérek.

Hogy a viharba lehet felkészülni 2 nap alatt egyből a 3. napi vizsgához? Nem túlzás ez egy picit? Ilyen "könnyű " lenne egy elsősegély vizsga, hogy úgy gondolják, megjegyzed az egészet a tanfolyamon?



2013. febr. 4. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teheted későbbre is a vizsgát. Nálunk legalábbis úgy volt. Te felhívtad a telefonszámot, és ott kértél időpontot. Mivel az elsősegélyvizsgát nem az autósiskola szervezi, hanem azt hiszem a Vöröskereszt, tehát nem az autósiskola szabja meg, hogy mikor mész vizsgázni.

Egyébként nem vészes a vizsga, bár kell tanulni. Mondjuk, ha előző nap este 9kor kezdesz el tanulni, az biztosan nem lesz elég. Amúgy a tanfolyam leginkább a gyakorlati dolgok elsajátításához nyújt segítséget, az elmélethez meg majd adnak segédanyagokat, pár hasznos honlapot, meg a könyvet is tanulgatni kell.

2013. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem nehéz az elsősegély, a tanfolyamon a gyakorlatra fognak koncentrálni, az elméletet akár egyedül, előtte is megtanulhatod.
2013. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
simán fel lehet szerintem. kb már ott emgtanulod az anyagot, netenmeg vannak ilyen tételszerűek, megnézed és cső
2013. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

kis segítség:

[link]

2013. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! első, a vizsgaidőpontot a vöröskereszt adta, nem az autósiskolánál csinálom az elsősegélyt hanem közvetlenül a vöröskeresztnél.
2013. febr. 5. 09:58
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Első vagyok.

Igen, épp ezt mondtam én is. De nálunk lehetett időpontot kérni. Felhívod őket, talán tudnak időpontot módosítani is.

2013. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bocsi, magát a tanfolyamot is a Vöröskeresztnél csinálod? Hát mindegy, egy próbát megér megpróbálni másik időpontot kérni.
2013. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, a tanfolyam is a vöröskeresztnél lesz, ma meg holnap, csütörtökön meg vizsga.
2013. febr. 5. 10:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

simán meg lehet ott jegyezni

ha meg még egyszer átolvasod akkor sikerülni is fog (nekünk is így volt)

2013. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!