Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki mesélne nekem az...

Valaki mesélne nekem az Aiesec-ről? Bekerülési feltételek, milyen területei vannak, miről szól pontosan?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az AIESEC egy nemmzetközi non-profit diákszervezet, ami jelen pillanatban a világ 113 országában biztosít lehetőséget diákok számára, hogy külföldön végezzék el szakmai gyakorlatukat, vagy épp valamilyen önkéntes munkát.

Nem tudom, hogy mire vonatkozó bekerülési feltételekre gondolsz....Cserére szeretnél kimenni vagy csatlakozni szeretnél?

2013. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
cserére szeretnék kimenni. legalábbis ezen gondolkodom. de ahhoz, hogy ezt meg tudjam csinálni, nem kell, hogy a szervezet tagja legyek? milyen feltételei vannak annak, hogy valaki részt vehessen egy ilyen cserén?
2013. máj. 28. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy cserére menj ki nem kell tagnak lenned, de nagyon sok pluszt ad ha tag vagy. Borzasztóan sok lehetőséged van AIESEC-es tagként, rengeteg képességedet fejleszheted, tagja lehetsz egy valódi világméretű szervezetnek és a későbbiekben a munkaerő piacon is sokkal előrébb indulsz mint az azonos diplomával rendelkező társaid.
2013. aug. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hoz, hogy kimehess csak fel kell keresned a sulid AIESEC irodáját vagy jelentkezési időszakban online regisztrálni és akkor ők felveszik veled a kapcsolatot. Ahhoz, hogy kimehess külföldre csak annyi a feltétele, hogy tudnod kell angolul (amit egy interjú keretein belül felmérnek).
2013. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!