Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 évet csúsztam az egyetemen....

1 évet csúsztam az egyetemen. Érdemes elgondolkozni szakirányváltáson?

Figyelt kérdés

Jelenleg 1 évet csúsztam a műszaki karon. Nehezek voltak a tantárgyak, (lehet, hogy nem tanultám rájuk eleget, de mégis úgy érzem, hogy ha tovább tanulnám se bírnám őket teljesíteni, mert nagyon nagyok az elvárások). továbbá nem igazán jött be az ottani közösség, és az iskola is nagyon messze van az otthonomtól. Egyetlen gond van h az a képzés csak is ott folyik, másik egyetemeken nem.

Szóval érdemes lehet elgondolkoznom szakirányváltáson?

Gépészmérnök, Élelmiszermérnök, Műszaki menedzser, vagy valami informatikai szakról mi a véleményetek?


2013. febr. 5. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit te írsz az nem szakirányváltás, hanem szakváltás. Azt pedig ki a jó ég tudná neked megmondani, hogy milyen szakot tudnál és szeretnél elvégezni?
2013. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!